Najwyższy poziom Szkoleń
barberskich
Mamy dla Ciebie ofertę szkoleń barberskich na różnorodnym poziomie! Od początkującego do maksymalnie zaawansowanego. Dowiedz się więcej
Barb0
Skorzystaj z możliwości Dofinansowania Nasze szkolenia można w pełni sfinansować w ramach projektu z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Skorzystaj i zdobądź konkretny fach! Dowiedz się więcej Barbo

Najwyższy poziom szkoleń z

Barberingu

Jeśli interesujesz się barberingiem, chciałbyś rozpocząć swoją przygodę w tej branży lub szukasz nowych pomysłów i większej wiedzy? To jesteś w odpowiednim dla Ciebie miejscu! Oferujemy szkolenia na różnym poziomie zaawansowania. Aktywnie pracujemy nad podniesieniem poziomu usług barberskich w całym kraju! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Podstawowy poziom – rozpoczynasz przygodę z barberestwem, zdobywasz swoje pierwsze doświadczenie.
Poziom średniozaawansowany – masz już doświadczenie, działasz w branży, ale chcesz się rozwijać i poznać nowości ze świata barberingu.
Poziom master – przeznaczony jest dla osób, które mają doświadczenie, przeszły proces szkoleniowy, ale nadal chcą pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności.

Szkolenia przeprowadzamy w formule 3 dniowej – uznawanej za najskuteczniejszą do przekazywania i przyswajania wiedzy. Szkolenia prowadzi wieloletnia zawodniczka kadry narodowej CMC, z tytułem brązowego medalu mistrzostw świata.

barbo

Barbo-Anna-Sternik

Anna Sternik

Barber z długoletnim doświadczeniem, Edukator, Egzaminator, Szkoleniowiec, Członek Kadry Narodowej CMC Poland. Zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Świata PAESTUM Włochy 2019 oraz podczas Mistrzostw Euro Azji Kijów 2019, w 2021 srebrny medal na Mistrzostwach Barber Champion. Anna Sternik to barber z pasji i chęcią do ciągłego rozwoju. Wiedzę zdobywała podczas licznych szkoleń w kraju i za granicą. Umiejętności rozwijała między innymi w Rosji, Holandii i Ukrainie.

Barber

Edukator

Egzaminator

Srebrna medalistka MŚ

Dofinansowanie z KFS

Szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, które organizuje Akademia Barbo są szkoleniami w pełni refundowanymi przez Urząd Pracy. Wszystkimi formalnościami związanymi z otrzymaniem dofinansowania zajmują się organizatorzy. Akademia Barbo specjalizuje się w zróżnicowanej ofercie szkoleniowej.

img

SZKOLENIE ONLINE OD ZERA DO BARBERA

DOSTĘPNE NA PLATFORMIE

KAIROS EDU

Żyjemy barberstwem!

To nasza pasja, sposób życia, nasza tożsamość! Wciąż szukamy nowych inspiracji, doskonalimy nasz warsztat i sposoby przekazywania naszej wiedzy. Chcemy, aby każdy nasz adept czerpał od nas jak najwięcej!

OUR OPENING HOURS :Mon – Sun: 9:00 – 19:00

CZEKAMY NA CIEBIE!

Zadzwoń do nas
512 206 244